Electrolux EWB105205W Guía básica Pagina 1
  • Descarga
  • Añadir a mis manuales
  • Imprimir
  • Pagina
    / 32
  • Tabla de contenidos
  • MARCADORES
  • Valorado. / 5. Basado en revisión del cliente
Vista de pagina 0
Упутство за употребу
Упатство за ракување
navodila za uporabo
Машина за прање рубља
Машина за перење
Pralni stroj
EWB 95205 W
EWB 105205 W
Vista de pagina 0
Indice de contenidos
Pagina 1 - EWB 105205 W
Упутство за употребуУпатство за ракувањеnavodila za uporaboМашина за прање рубљаМашина за перењеPralni strojEWB 95205 WEWB 105205 W
Pagina 2 - ИНФОРМАЦИЈЕ О БЕЗБЕДНОСТИ
Pagina 3 - ОПИС ПРОИЗВОДА
Pagina 4 - СВАКОДНЕВНА УПОТРЕБА
Pagina 5
Pagina 6 - ПРОГРАМИ ПРАЊА
Pagina 7 - НЕГА И ЧИШЋЕЊЕ
Pagina 8 - ПРОБЛЕМИ У РАДУ
Pagina 9 - ИНСТАЛИРАЊЕ
Pagina 10 - MAXI 100 cm
Pagina 11
Pagina 12 - БЕЗБЕДНОСНИ ИНФОРМАЦИИ
Pagina 13 - ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Pagina 14 - СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА
Pagina 15
Pagina 16 - ПРОГРАМИ ЗА ПЕРЕЊЕ
Pagina 17 - НЕГА И ЧИСТЕЊЕ
Pagina 18 - ПРОБЛЕМИ ПРИ РАБОТАТА
Pagina 19 - ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
Pagina 20
Pagina 21
Pagina 22 - OPIS IZDELKA
TEHNIČNI PODATKIDIMENZIJE VišinaŠirinaGlobina850 mm400 mm600 mmNAPETOST/FREKVENCA OMREŽ-JAPORABA ENERGIJE 230 V / 50 Hz2300 WTLAK VODE NajmanjNajveč0