Electrolux EWT135210W Guía básica
  • Descarga
  • Añadir a mis manuales
  • Imprimir
  • Pagina
    / 64
  • Tabla de contenidos
  • MARCADORES
  • Valorado. / 5. Basado en revisión del cliente
Vista de pagina 0
naudojimo instrukcija
Упатство за ракување
informaţii pentru utilizator
Упутство за употребу
navodila za uporabo
Інструкція
Skalbyklė
Машина за перење
Maşină de spălat rufe
Машина за прање рубља
Pralni stroj
Пральна машина
EWT 135210 W - EWT 105210 W
Vista de pagina 0
Indice de contenidos
Pagina 1 - EWT 135210 W - EWT 105210 W
Pagina 2
Pagina 3 - Kaip paleisti skalbimo ciklą?
Pagina 4 - Kasdienis naudojimas
Pagina 5
Pagina 6
Pagina 7 - Veikimo triktys
Pagina 8 - Įrengimas
Pagina 9
Pagina 10 - LIETUVA - Garantijos Sąlygos
Pagina 11
Pagina 12
Pagina 13 - Безбедносни информации
Pagina 14 - Секојдневна употреба
Pagina 15
Pagina 16 - 1) Зависно од моделот
Pagina 17 - Нега и чистење
Pagina 18
Pagina 19
Pagina 20 - MAXI 100 cm
Pagina 21
Pagina 22
Pagina 23 - Informaţii privind siguranţa
Pagina 24 - Utilizarea zilnică
Pagina 25 - Tabelul cu programe
Pagina 26 - Îngrijirea şi curăţarea
Pagina 27 - Probleme în funcţionare
Pagina 28 - Specificaţii tehnice
Pagina 29 - Instalarea
Pagina 30
Pagina 31
Pagina 32
Pagina 33
Pagina 34 - Информације о безбедности
Pagina 35 - Свакодневна употреба
МРЕЖНИ НАПОН / ФРЕКВЕНЦИ‐ЈАПОТРОШЊА ЕЛЕКТРИЧНЕЕНЕРГИЈЕ 230 V / 50 Hz2300 WПРИТИСАК ВОДЕ МинимумМаксимум0,05 MPa (0,5 bar)0,8 MPa (8 bar)Прикључивање