Electrolux EWT136580W Guía básica
  • Descarga
  • Añadir a mis manuales
  • Imprimir
  • Pagina
    / 60
  • Tabla de contenidos
  • MARCADORES
  • Valorado. / 5. Basado en revisión del cliente
Vista de pagina 0
návod k použití
használati útmutató
instrukcja obsługi
Инструкция по
эксплуатации
návod na používanie
Pračka
Mosógép
Pralka
Стиральная машина
Práčka
EWT 136580 W
Vista de pagina 0
Indice de contenidos
Pagina 1 - EWT 136580 W
návod k použitíhasználati útmutatóinstrukcja obsługiИнструкция поэксплуатацииnávod na používaniePračkaMosógépPralkaСтиральная машинаPráčkaEWT 136580 W
Pagina 2
Pagina 3 - Bezpečnostní informace
Pagina 4 - Denní používání
Pagina 5
Pagina 6 - Tabulka programů
Pagina 7 - Čištění a údržba
Pagina 8 - Problémy při provozu
Pagina 9 - Instalace
Pagina 10 - MAXI 100 cm
Pagina 11 - Životní prostředí
Pagina 12
Pagina 13
Pagina 14 - Biztonsági információk
Műszaki jellemzőkMÉRETEK MagasságSzélességMélység850 mm400 mm600 mmTÁPFESZÜLTSÉG/FREKVENCIAÁRAMFELVÉTEL 230 V/50 Hz2300 WVÍZNYOMÁS MinimumMaximum0,05
Pagina 15 - Napi használat
Pagina 16 - 1) Fél töltethez
Pagina 17 - Programtáblázat
Pagina 18 - Ápolás és tisztítás
Pagina 19 - Működési problémák
Pagina 20 - Mosószerek és adalékok
Pagina 21 - Üzembe helyezés
Pagina 22 - Környezet
Pagina 23
Pagina 24
Pagina 25 - Codzienna eksploatacja
Pagina 26 - 3) W zależności od modelu
Pagina 27 - Tabela programów
Pagina 28
Pagina 29 - Konserwacja i czyszczenie
Pagina 30
Pagina 31 - Instalacja
Pagina 32
Pagina 33 - POLSKA - Warunki gwarancyjne
Pagina 34
Pagina 35
Pagina 36
Pagina 37 - Ежедневное использование
Pagina 38 - 4) В зависимости от модели
Pagina 39 - Таблица программ
Pagina 40
Электрическое подключениеСтиральная машина должна подключатьсятолько к однофазной сети напряжением 230В. Проверьте номинал предохранителей: 13 Ана 230